Jak zorganizować święta w firmie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okres świąteczny w firmie nie musi być tylko czasem wzmożonej pracy spowodowanej tym, że zbliża się koniec roku i trzeba wszystko pozamykać. Może to być również czas przyjemny i wesoły. Jak to zrobić? Oto kilka pomysłów.

Święta w firmie

Jeżeli to właśnie Ty jesteś odpowiedzialny za zorganizowanie świąt w firmie, powinieneś zacząć już w listopadzie. Jest trochę przy tym pracy, więc jeżeli zaczniesz w grudniu, może się okazać, że będziesz zmuszona wszystko robić szybko i w nerwowej atmosferze.

Zadbaj o to, by w budynku firmy stała choinka, która będzie ładnie udekorowana bombkami i lampkami. Jest ona symbolem świąt i dzięki temu wszyscy pracownicy poczują, że jest już okres przedświąteczny.

Zorganizuj spotkanie opłatkowe. Dobrze by było, gdyby było one połączone z imprezą, na której wszyscy pracownicy mogą w swoim gronie potańczyć i spokojnie porozmawiać poza biurem. Salę na takie spotkanie trzeba wcześnie rezerwować, gdyż wiele firm w tym okresie organizuje podobne uroczystości.

Możesz spróbować zorganizować paczki świąteczne dla pracowników lub ich dzieci. Jest to pracochłonne, ale dzięki temu pracownicy mają poczucie, że firma pamięta o nich i o ich dzieciach. Innym pomysłem są bony podarunkowe. Pracownicy na pewno będą z nich zadowoleni.

Waszym kontrahentom warto by wysłać firmowe kartki bożonarodzeniowe. Może jest to trochę niemodne, wysyłać życzenia pocztą, ale ma to swój urok. Z kartkami możecie wysłać drobny upominek. Właściciele firm, które Wami współpracują poczują się docenieni i będą mieli o Was lepsze zdanie i będą Was lepiej kojarzyć.

Artykuł stworzony we współpracy z JDStyle.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Formowanie krzewów i żywopłotów – jakie ma korzyści?
Formowanie krzewów i żywopłotów – jakie ma korzyści?
Jeśli szukasz pięknego sposobu na ukształtowanie krajobrazu swojej posesji, formowanie krzewów i żywopłotów może być doskonałym rozwiązaniem. Krzewy są często […]
Jak zamontować moskitiery?
Jak zamontować moskitiery?
Moskitiera na okno czy drzwi balkonowe powoduje, że można cieszyć się urokiem lata, nie obawiając się wszechobecnych insektów. Wcześniej jednak […]
Sklep z kosmetykami – czy to dobry pomysł na biznes?
Sklep z kosmetykami – czy to dobry pomysł na biznes?
Internetowe sklepy z kosmetykami cieszą się sporą popularnością klientów i trudno się temu dziwić. Zapewniają dobrej jakości towar w zdecydowanie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy