W czasach, gdy znaczną część zakupów stanowią zamówienia internetowe, odpowiednie pakowanie przesyłek stało się niezwykle istotne. Każda paczka po nadaniu przejeżdża wiele kilometrów w różnych warunkach. Co zrobić, by zminimalizować ryzyko uszkodzenia przesyłki w transporcie? Z jakich metod korzystać, by paczka dotarła do adresata w stanie nienaruszonym?

Jedna warstwa to zbyt mało!

Przygotowując paczki do wysyłki, nie warto skupiać się na jednej warstwie zabezpieczającej. Najlepiej jest wykorzystać przynajmniej dwie metody zabezpieczenia. Wielu sprzedawców z powodzeniem używa foli bąbelkowej, która znakomicie sprawdza się w przypadku nawet najdelikatniejszych przedmiotów. Przeważnie są one dodatkowo pakowane w kartonowe opakowania, które z zewnątrz owinięte są folią stretch. Szeroki wybór takich folii do pakowania znajdziemy pod adresem https://epakowacz.pl/8-folie-stretch. Znaleźć tam można także szereg przydatnych akcesoriów, które zagwarantują pełne bezpieczeństwo każdej paczki.

Ostatnią rzeczą w trakcie pakowania jest staranne zabezpieczenie łączeń taśmą samoprzylepną. Uniemożliwi ona samoistne otwarcie przesyłki w trakcie transportu. Tak przygotowana przesyłka jest odporna nie tylko na warunki atmosferyczne, ale także przypadkowe upadki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − 6 =