Dlaczego warto zainwestować w smartwatcha?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Smartwatch to specjalny rodzaj urządzenia noszonego, które może łączyć się z internetem i wykonywać wiele z tych samych funkcji, co smartfon.

Może śledzić Twoje aktywności fitness 

Smartwatch zazwyczaj ma wbudowane czujniki, które pozwalają mu śledzić tętno, liczbę wykonanych kroków, a nawet wzorce snu. Te informacje mogą być wykorzystane, aby pomóc Ci poprawić swój reżim fitness, czy to spacerując więcej lub dostając więcej snu w nocy.

Oferuje powiadomienia na nadgarstku 

Zegarki Garmin łączą się ze smartfonem przez Bluetooth i mogą powiadamiać Cię, gdy ktoś do Ciebie dzwoni lub pisze SMS-y, więc nie przegapisz żadnych ważnych połączeń lub wiadomości, gdy będziesz zajęty czymś innym. Pozwalają one również czytać wiadomości e-mail i sprawdzać kanały mediów społecznościowych bez konieczności wyciągania telefonu za każdym razem, gdy pojawi się powiadomienie.

Smartwatch sprawia, że płacenie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej! Wiele modeli smartwatchy zawiera chip NFC (near-field communication), który umożliwia użytkownikom stukanie zegarkiem o czytniki kart w terminalach płatniczych, aby dokonywać zakupów bez konieczności posiadania gotówki lub kart kredytowych!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W jaki sposób bezpiecznie zapakować dokumenty?
W jaki sposób bezpiecznie zapakować dokumenty?
Wiele osób jest zdania, że wysyłka dokumentów niczym nie różni się od nadania listu na poczcie. Wpływ na to ma […]
Gdzie na co dzień wykorzystywane są silniki wibracyjne?
Gdzie na co dzień wykorzystywane są silniki wibracyjne?
Silniki wibracyjne powstają w oparciu o dwie technologie – ERM i LRA. Pierwsza bazuje na niesymetrycznym obciążeniu mechanicznym wirnika masą, […]
Czego można użyć do zabezpieczenia i zamknięcia sklepu?
Czego można użyć do zabezpieczenia i zamknięcia sklepu?
Właściciele osiedlowych sklepów, jak i dużych sieci handlowych dbają o prawidłowe i skuteczne zabezpieczenie wejścia do nich. Nie jest to […]
Ostatnie wpisy
Polecamy