Klasyczne aplikacje MS Office – które wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciężko wyobrazić sobie współczesnych zawodów bez komputerów i odpowiedniego oprogramowania. Pomagają organizować pracę, tworzyć i archiwizować dokumenty i posiadają jeszcze wiele innych opcji. Które, z nich są niezbędne w pracy biurowej? Jakie wybrać?

Pakiet biurowy

Nie może w nim zabraknąć klasyków, czyli programów Word, Excel oraz PowerPoint. W celu ich nabycia można zapoznać się m.in. z poniższą ofertą https://onexstore.pl/oprogramowanie/uslugi-online-microsoft/microsoft-365/microsoft-365-business/licencje-komercyjne-dla-firm/. Wykorzystywane są codziennie w pracy milionów Polaków. Warto korzystać z najnowszych aktualizacji, ponieważ zwykle zawierają ciekawe nowe możliwości.

Aplikacja do materiałów reklamowych

W pakiecie podstawowym MS Office nie powinno zabraknąć także aplikacji Microsoft Publisher. Umożliwia ona tworzenie profesjonalnych materiałów, które z powodzeniem można wykorzystać w akcjach reklamowych.

Komunikacja na miarę współczesnych czasów

Praca zdalna coraz częściej jest faktem. Firmy zdają sobie sprawę, jak dużą oszczędnością jest zatrudnianie ludzi, którzy pracują z domowych biur. Żeby jednak komunikacja przebiegała sprawnie, warto używać kultowej już aplikacji Teams. Podczas spotkań można udostępniać ekran. Jest używana także do tworzenia wewnętrznych małych zespołów, które następnie mogą się swobodnie komunikować, gromadzić pliki i wspólnie nad nimi pracować.

Notatki

Ciężko sobie także wyobrazić przechowywanie notatek w wersji papierowej. Tutaj z pomocą przychodzi OneNote, w którym można tworzyć oddzielne zeszyty, dotyczące różnych tematów, a w każdym z nich niezliczone strony i podstrony. Bardzo łatwa w obsłudze i wygodna aplikacja, umożliwia zarówno tworzenie tekstu, jak i podłączenie innych programów MS Office, np. Excela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Współpraca z zagranicznymi firmami – w jakich przypadkach warto skorzystać z usług tłumacza przysięgłego?
Współpraca z zagranicznymi firmami – w jakich przypadkach warto skorzystać z usług tłumacza przysięgłego?
Nawiązywanie współpracy z zagranicznymi firmami to szansa na bardzo dobre zarobki oraz perspektywy. Każda firma wprost marzy o tego typu […]
W jaki sposób najlepiej dopasować biżuterię idealną dla siebie?
W jaki sposób najlepiej dopasować biżuterię idealną dla siebie?
Istnieje wiele powodów, dla których ludzie noszą biżuterię. Niektórzy ludzie lubią ją nosić, ponieważ jest piękna, niektórzy ludzie lubią ją […]
Dlaczego warto uczyć się języków obcych?
Dlaczego warto uczyć się języków obcych?
Nauka języków obcych może pomóc w zdobyciu pracy, nawiązaniu przyjaźni, podróżowaniu i nie tylko. Choć nauka języka nie jest łatwa […]
Ostatnie wpisy
Polecamy