Z malowaniem jest jak ze śpiewaniem – każdy może. I to nie tylko na płótnie. Ostatnio niezwykle modne stało się ozdabianie farbami ubrań, czyli tak zwane customizowanie. Szukając inspiracji na to, jak nadać swoim okryciom nowego blasku warto zajrzeć na stronę https://blog.multirenowacja.pl/malowanie-jeansu-i-tkanin-custom-tutorial-poradnik/. Dzięki zawartym tam poradom ze zwykłej jeansowej kurtki stworzyć można prawdziwe dzieło sztuki!

Ręcznie malowane ubrania – jak wyróżnić się w tłumie?

Aby rozpocząć swoją przygodę z tego rodzaju rękodziełem, wystarczy stary podkoszulek, para spodni lub właśnie jeansowa kurtka bądź kamizelka. Do tego farbki do tkanin w wybranych kolorach, pędzelki i ewentualnie dodatki poprawiające trwałość gotowych projektów oraz ułatwiające pracę. A do tego garść pomysłów. Nie trzeba być przy tym mistrzem rysowanej kreski. Wielobarwne kształty geometryczne, czy też artystyczne kleksy mogą prezentować się równie atrakcyjnie, co misterne grafiki. Wszystko zależy od gustu, fantazji i umiejętności. A sam warsztat z czasem można przecież rozwinąć.

Customizowane, unikatowo zdobione ubrania i buty podbijają ostatnio świat ulicznej mody. Mnóstwo ich także na Instagramie. Kto nie chciałby zostać posiadaczem jedynej w swoim rodzaju i zupełnie niepowtarzalnej kurtki? Dlatego sztuka ręcznego malowania na jeansie to już nie tylko hobby. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, odrobina przedsiębiorczości, biznesowego zacięcia i autopromocji mogą sprawić, że stanie się to dochodowym źródłem zarobku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − jedenaście =