Dobre połączenie stroju i dodatków do niego to podstawa zgrabnego całokształtu. Większość osób zwraca szczególną uwagę na same akcesoria ozdobne, jakie może dodać do kreacji. Sam strój uważany jest za bazę do dalszej stylizacji. Bardzo ciekawym, ale i powszechnym dodatkiem jest zegarek. Choć jego główną funkcją jest mierzenie czasu, to szybko stał się biżuterią. Jak go wykorzystać?

Klasyka odkryta na nowo

Klasyczne zegarki, które można znaleźć pod adresem https://edibazzar.pl/zegarki-damskie przyjmują różne formy. Za tradycyjne uznaje się modele o prostej tarczy, na pasku lub na bransolecie. Jednak wśród nich można też wyróżnić modele, których tarcza jest delikatnie zdobiona cyrkoniami, a bransoleta ma zdobienie drugim kolorem. Takie zegarki naręczne nigdy nie wychodzą z mody, więc dobrze mieć choć jeden model tego typu.

Z czym nosić prosty dodatek? Ponieważ takie elementy są naprawdę proste, gustowne i estetyczne, można je dopasować do wielu strojów, które wcale nie muszą być stonowane. Przede wszystkim klasyczne czasomierze dobrze pasują z eleganckimi ubraniami. Kobiety mogą je nosić do sukienek czy garsonek, a panowie zestawić z garniturem. Nie ma jednak przeszkody, aby ubrać coś luźniejszego. Zwyczajny t-shirt i dżinsy też świetnie będą pasować, jak i inne ubrania w stylu casual. A nawet można zaszaleć z kolorami, wzorami i krojami mody streetwear. W takim połączeniu to zegarek będzie tą łagodną bazą, a reszta stroju go podkreśli i uwypukli ten dodatek. Można więc powiedzieć, że zegarki o klasycznym wyglądzie są bardzo łatwe do stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × 1 =