W dzisiejszych czasach zabudowa osiedli, nawet w przypadku osiedli domów jednorodzinnych jest coraz gęstsza. Jednocześnie wielu ludzi bardzo ceni swoją prywatność i dba o to, aby mieć ją zapewnioną w jak największym stopniu. W momencie, gdy nasze domy stoją tak blisko siebie powstaje więc konieczność dodatkowej osłony naszego ogrodu, jeżeli chcemy aby była to przestrzeń całkowicie prywatna.

Stała osłona ogrodu

Jeżeli jesteśmy osobami, które chcą mieć zapewnioną prywatność cały czas warto skorzystać z rozwiązania jakim są maty ogrodzeniowe. Możemy przymocować je do ogrodzenia, dzięki czemu nie zajmują dodatkowej przestrzeni na naszym podwórku. Nie wymagają też od nas dodatkowej uwagi, ponieważ raz przymocowane, mogą zostać w takim stanie przez wiele lat. Ich dużym plusem jest dostępność w wielu rozmiarach, co sprawia, że z łatwością dobierzemy je optymalnie w stosunku do naszych potrzeb.

Mobilna osłona ogrodu

W innej sytuacji znajdują się osoby, którym zależy na prywatności tylko czasami, a przez resztę czasu chcą mieć swobodny kontakt z sąsiadami. W takim przypadku maty mogą się nie sprawdzić ze względu na trudności w mocowaniu i zdejmowaniu ich. Zamiast tego możemy wykorzystać produkt, jakim jest parawan wiklinowy. Jego przemieszczanie jest zdecydowanie łatwiejsze i może być wykonane w kilka sekund. Dużym plusem może być też fakt, że możemy go przenosić, gdy tylko słońce zmieni położenie, co daje nam możliwość swobodnego opalania się w naszym ogrodzie, przy jednoczesnym zapewnieniu prywatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 5 =