Piękne, długie i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak domowe sposoby nie zawsze wystarczają w utrzymaniu odpowiedniej kondycji włosów. Dlatego warto skorzystać z oferty profesjonalnych salonów fryzjerskich, w których wykonywane są specjalne zabiegi. 

Podaruj drugie życie swoim włosom

Jakie zabiegi poprawią stan długich włosów? Wybór odpowiedniego zabiegu doradzi fryzjer Poznań ceny ma różne. W ostatnich latach popularność zyskała sauna na włosy. Na wilgotne włosy nakładana jest maska albo odżywcza ampułka. Następnie klientka siada pod kopułą, która wytwarza parę wodną o temperaturze 40 stopni Celsjusza. Dzięki temu łuski włosa się otwierają i wchłaniają wartości odżywcze z maski. Innym zabiegiem jest keratynowe prostowanie włosów, które prostuje i zapobiega puszeniu się fryzury.

Keratyna wygładza i ujarzmia włosy, dzięki czemu prezentują się efektownie i zdrowo. To naturalny składnik włosów i paznokci. Bardzo dobrze działa również rekonstrukcja włosów Joico K-Pak. Oczyszcza strukturę włosów, wygładza porowatość, rekonstruuje, nawilża i wzmacnia za pomocą preparatów nakładanych w kilku etapach. Salony fryzjerskie używają także pielęgnicy – urządzenia emitującego podczerwień oraz ultradźwięki, które odżywiają i regenerują włosy.

Aby dowiedzieć się, jakie zabiegi dostępne są w salonie oraz w jakiej cenie, wystarczy wejść na stronę https://czesanka.com/. Można także skontaktować się z fryzjerem i skonsultować, jaki zabieg będzie najlepszy dla włosów. Wiosna to doskonały czas na odświeżenie fryzury. Warto skorzystać z profesjonalnych zabiegów, które poprawią stan długich włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − dwa =