Portfel to nieodzowny dodatek, który nosimy przy sobie, by zawsze mieć dostęp do pieniędzy, kart płatniczych i dokumentów. Nie każdy będzie jednak dobrze pasował do torebki i nie każdy się w niej zmieści. Jak wybrać portfel, by sprawdził się idealnie do małej lub płaskiej torebki?

Jaki portfel do kopertówki lub małej torebki?

Portfele damskie małe i duże znajdziemy w wielu kolorach i kształtach. Na co dzień nosimy zazwyczaj takie, które pomieszczą w sobie wszystko, co może przydać nam się w ciągu dnia i na zakupach. Karty debetowe, karty stałego klienta, kupony rabatowe, dowód osobisty i prawo jazdy, banknoty i czasem niezliczona ilość bidonu- to wszystko dźwiga w portfelu każda z nas. Co wybrać jednak na wieczorne wyjście do baru lub na kolację albo na spotkanie służbowe, lub imprezę typu wesele? W takich okolicznościach decydujemy się często na niewielkich rozmiarów torebki, w których nasz zwykły portfel zwyczajnie się nie zmieści, chcemy jednak mieć przy sobie przynajmniej kartę płatniczą i dokumenty.

W tych sytuacjach na ratunek przychodzą portfele typu slim. Te cienkie portfele idealnie zmieszczą się wszędzie. Możesz je wsunąć nie tylko do malutkiej torebki, kopertówki czy przewieszonej przez biodra nerki, ale i do kieszeni spodni czy żakietu. Takie banknotówki świetnie sprawdzą się też podczas wycieczek i zwiedzania zatłoczonych miast, gdy najważniejsze dla nas rzeczy chcemy mieć jak najbliżej ciała, by uchronić się przed ich zgubieniem czy kradzieżą. Każda z nas powinna mieć taki portfel w swojej kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + cztery =