W domowych aranżacjach powinny się znaleźć takie elementy wyposażenia, które będą odzwierciedlały potrzeby użytkowników oraz ich preferencje względem stylistyki. Naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom kupujących wychodzą producenci mebli. W salonach firmowych od razu przykuwają uwagę nietuzinkowe modele, które wykończone są w efektowny sposób. Można takie projekty włączyć do domowych wnętrz, aby przestrzeń stała się klimatyczna i wyjątkowa, a przy tym funkcjonalna.

Styl vintage w domowych wnętrzach 

W ostatnich latach można zauważyć prawdziwe odrodzenie stylu retro. Designerskie projekty meblowe, które proponują producenci cieszą oko, a jednocześnie zapewniają wysoki komfort w codziennym użytkowaniu. Meble stylizowane na lata 70. ujmują niebanalnym wzornictwem, co od razu uatrakcyjnia całe pomieszczenie. Efektowne meble vintage wykonywane są zwykle z litego drewna, są bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Przykładowe można zobaczyć na https://table4u.pl/kolekcje-mebli/retro.

Wśród nietuzinkowych mebli na wzór lat 70.  wyróżniają się stylowe komody na drewnianych nóżkach oraz szafki RTV w takiej samej stylistyce. Nie brakuje też ładnie wykonanych stołów oraz zgrabnych stolików kawowych. Są to klasyczne rozwiązania, które znajdą zastosowanie w każdym domu. Efektowne szafki retro wykonywane są w różnych wymiarach, co powoduje, że można je wkomponować do rozmaitych pomieszczeń. W taki sposób można zagospodarować przestrzeń pokoju dziennego, sypialni lub przedpokoju. Do takich mebli warto w aranżacji dołączyć stylowe dodatki – np. gustowne tkaniny czy dekoracyjne wyroby porcelanowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

osiemnaście − czternaście =