W jaki sposób najlepiej dopasować biżuterię idealną dla siebie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie noszą biżuterię. Niektórzy ludzie lubią ją nosić, ponieważ jest piękna, niektórzy ludzie lubią ją nosić, ponieważ sprawia, że czują się pewniej siebie, a nawet niektórzy ludzie noszą ją ze względu na oddanie duchowym przekonaniom.

Jedna błyskotka jest w stanie nam dużo powiedzieć

Biżuteria może być dobrym sposobem na wyrażenie siebie i swojej osobowości. Na przykład, jeśli widzisz kogoś noszącego naszyjnik https://wandistore.com/pl/c/Tous/32, w kształcie krzyża lub rybki to możesz założyć, że ta osoba jest katolikiem. Niektórzy ludzie lubią nosić biżuterię, ponieważ sprawia ona, że czują się bardziej pewni siebie i nie ma się co dziwić, jest ona po prostu cudowna!

Jaka biżuteria dla mnie?

  • Wybierz odpowiedni kolor. Jeśli chcesz nosić naszyjnik i kolczyki w tym samym kolorze, to jest w porządku. Ale jeśli chcesz mieszać i dopasowywać, lepiej wybrać różne kolory dla każdego elementu biżuterii.
  • Wybierz kolory uzupełniające. Kolory uzupełniające są naprzeciwko siebie na kole kolorów – na przykład niebieski i pomarańczowy lub czerwony i zielony. Te kolory wyglądają świetnie razem, ponieważ tworzą odważny kontrast.
  • Mieszaj metale. Zamiast wybierać jeden rodzaj metalu dla całej swojej biżuterii, wybierz różne rodzaje metalu dla każdego elementu biżuterii, tak aby się uzupełniały, a nie zderzały ze sobą, gdy są noszone razem. Na przykład, spróbuj połączyć srebrne kolczyki ze złotymi bransoletkami lub naszyjnikiem, albo zmieszaj złoto ze srebrem, np. z bransoletkami lub pierścionkiem.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak ozdobić nudną ścianę w sypialni?
Jak ozdobić nudną ścianę w sypialni?
Sypialnia jest miejscem odpoczynku, dlatego też domownicy powinni się czuć dobrze w tym pomieszczeniu. Panuje zasada, iż w sypialni wykorzystuje […]
Jak zachować się w sytuacji wystąpienia pożaru?
Jak zachować się w sytuacji wystąpienia pożaru?
Jedną z podstawowych zasad obowiązujących podczas pożaru jest zachowanie spokoju. Panika może doprowadzić nie tylko do chaosu, ale także do […]
Dlaczego franczyza jest tak chętnie wybierana jako forma działalności?
Dlaczego franczyza jest tak chętnie wybierana jako forma działalności?
Wielu z nas zamierza założyć własną działalność. Posiadanie swojej firmy bowiem gwarantuje nie tylko więcej wolności, ale również stwarza możliwość […]
Ostatnie wpisy
Polecamy