Istnieje wiele powodów, dla których ludzie noszą biżuterię. Niektórzy ludzie lubią ją nosić, ponieważ jest piękna, niektórzy ludzie lubią ją nosić, ponieważ sprawia, że czują się pewniej siebie, a nawet niektórzy ludzie noszą ją ze względu na oddanie duchowym przekonaniom.

Jedna błyskotka jest w stanie nam dużo powiedzieć

Biżuteria może być dobrym sposobem na wyrażenie siebie i swojej osobowości. Na przykład, jeśli widzisz kogoś noszącego naszyjnik https://wandistore.com/pl/c/Tous/32, w kształcie krzyża lub rybki to możesz założyć, że ta osoba jest katolikiem. Niektórzy ludzie lubią nosić biżuterię, ponieważ sprawia ona, że czują się bardziej pewni siebie i nie ma się co dziwić, jest ona po prostu cudowna!

Jaka biżuteria dla mnie?

  • Wybierz odpowiedni kolor. Jeśli chcesz nosić naszyjnik i kolczyki w tym samym kolorze, to jest w porządku. Ale jeśli chcesz mieszać i dopasowywać, lepiej wybrać różne kolory dla każdego elementu biżuterii.
  • Wybierz kolory uzupełniające. Kolory uzupełniające są naprzeciwko siebie na kole kolorów – na przykład niebieski i pomarańczowy lub czerwony i zielony. Te kolory wyglądają świetnie razem, ponieważ tworzą odważny kontrast.
  • Mieszaj metale. Zamiast wybierać jeden rodzaj metalu dla całej swojej biżuterii, wybierz różne rodzaje metalu dla każdego elementu biżuterii, tak aby się uzupełniały, a nie zderzały ze sobą, gdy są noszone razem. Na przykład, spróbuj połączyć srebrne kolczyki ze złotymi bransoletkami lub naszyjnikiem, albo zmieszaj złoto ze srebrem, np. z bransoletkami lub pierścionkiem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + 7 =