Męskie akcesoria to świetny sposób, aby dodać trochę osobowości do swojej garderoby. Od zegarków i okularów przeciwsłonecznych po spinki do mankietów i portfele – oto kilka naszych ulubionych propozycji dla mężczyzn.

Zegarki

Dobry zegarek jest niezbędnym dodatkiem do każdego męskiego stylu. Można go nosić zarówno do swobodnych, jak i formalnych stylizacji, dzięki czemu łatwo go dopasować do wszystkiego, co masz w szafie. Istnieje wiele różnych stylów zegarków dla mężczyzn – od minimalistycznych projektów do tych z dodatkowymi funkcjami, takimi jak czujniki tętna lub możliwości GPS. Niektóre zegarki służą nawet jako urządzenia do śledzenia kondycji, dzięki czemu możesz monitorować ilość kroków wykonywanych w ciągu dnia.

Bransoletki

Jeśli chcesz dodać odrobinę polotu do swojego stroju, zdecyduj się na bransoletkę, która uzupełni Twój styl. Srebrna czy złota, delikatna czy odważna – jest wiele opcji do wyboru. Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, zawsze możesz wypróbować bransolety wikińskie, które są zazwyczaj wykonane ze srebra i posiadają skomplikowane wzory.

Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to kolejny niezbędny dodatek w stylu każdego mężczyzny, ponieważ są przydatne do osłony oczu przed promieniami UV, ale także pomagają chronić oczy przed wiatrem i cząsteczkami kurzu. Okulary przeciwsłoneczne są dostępne w wielu różnych kształtach i rozmiarach, dlatego ważne jest, aby wybrać parę, która najlepiej schlebia Twojemu kształtowi twarzy – to, czy oznacza to okulary bez obręczy czy okulary przeciwsłoneczne typu aviator, zależy od Twoich osobistych preferencji. Do najpopularniejszych stylów należą okulary przeciwsłoneczne typu aviator, oprawki w stylu Wayfarer, okulary o okrągłych oprawkach i kwadratowe oprawki, które pasują do soczewek na receptę (tzw. progresywnych).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + trzy =