Prezenty dla podróżnika

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy chcemy kupić prezent dla miłośnika podróży, nie musimy kupować bezużytecznych bibelotów, które zagracają przestrzeń. Nie trzeba również wydawać fortuny na drogie bilety lotnicze. Kiedy zbliżają się różne okazje, takie jak urodziny, czy święta, możemy skorzystać z garści praktycznych i oryginalnych inspiracji.

Jakie prezenty najbardziej spodobają się miłośnikom podróży?

Gadżety dla faceta to przede wszystkim wygodne piersiówki, które można zabrać ze sobą odkrywając nowe miejsca. Jednak istnieje kilka innych pomysłów na gadżety dla faceta lubiącego podróże. Może być to na przykład wielka mapa świata na ścianę w formie zdrapki. Można na niej zdrapywać miejsca, które już udało nam się odwiedzić. Taki prezent jest dostępny w licznych formatach, wersjach oraz kolorach. Istnieją również mapy, do których pinezkami przyczepiamy fotografie z podróży. Taka mapa stanowi bardzo okazały element wyposażenia.

Jeśli chodzi o podróżników, globus może wydawać się dość oklepanym pomysłem. Istnieje jednak wersja korkowa, na której możemy z łatwością zaznaczać odwiedzane miejsca za pomocą pinezek.
Ciekawym pomysłem jest przemycanie motywu map świata do zwykłych przedmiotów. Może być to na przykład oryginalny zegar ścienny lub pościel ozdobiona mapami świata.

Przydatnym gadżetem jest aparat, który od razu po zrobieniu zdjęcia jest w stanie je wydrukować. Podróżnikom zawsze przydadzą się różnego rodzaju organizery na dokumenty. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty będą uporządkowane, a bilety oraz rachunki nie zaginą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zabrać ze sobą na długą podróż busem?
Co zabrać ze sobą na długą podróż busem?
Istnieje wiele rzeczy do rozważenia podczas planowania długiej podróży autobusem. Musisz wziąć pod uwagę wszystkie elementy, które pomogą uczynić podróż […]
Auto SPA – czego można oczekiwać od takiego miejsca?
Auto SPA – czego można oczekiwać od takiego miejsca?
Nie jest niczym szokującym, że codzienna eksploatacja samochodu może sprawić, że nie będzie on wyglądał tak dobrze, jak na samym […]
Lekkie obuwie pasujące do letnich sukienek
Lekkie obuwie pasujące do letnich sukienek
Latem chętnie i często sięgamy po sukienki. Nie ma w tym nic dziwnego. Są piękne, kobiece i zwiewne, dzięki czemu […]
Ostatnie wpisy
Polecamy