Prezenty dla podróżnika

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kiedy chcemy kupić prezent dla miłośnika podróży, nie musimy kupować bezużytecznych bibelotów, które zagracają przestrzeń. Nie trzeba również wydawać fortuny na drogie bilety lotnicze. Kiedy zbliżają się różne okazje, takie jak urodziny, czy święta, możemy skorzystać z garści praktycznych i oryginalnych inspiracji.

Jakie prezenty najbardziej spodobają się miłośnikom podróży?

Gadżety dla faceta to przede wszystkim wygodne piersiówki, które można zabrać ze sobą odkrywając nowe miejsca. Jednak istnieje kilka innych pomysłów na gadżety dla faceta lubiącego podróże. Może być to na przykład wielka mapa świata na ścianę w formie zdrapki. Można na niej zdrapywać miejsca, które już udało nam się odwiedzić. Taki prezent jest dostępny w licznych formatach, wersjach oraz kolorach. Istnieją również mapy, do których pinezkami przyczepiamy fotografie z podróży. Taka mapa stanowi bardzo okazały element wyposażenia.

Jeśli chodzi o podróżników, globus może wydawać się dość oklepanym pomysłem. Istnieje jednak wersja korkowa, na której możemy z łatwością zaznaczać odwiedzane miejsca za pomocą pinezek.
Ciekawym pomysłem jest przemycanie motywu map świata do zwykłych przedmiotów. Może być to na przykład oryginalny zegar ścienny lub pościel ozdobiona mapami świata.

Przydatnym gadżetem jest aparat, który od razu po zrobieniu zdjęcia jest w stanie je wydrukować. Podróżnikom zawsze przydadzą się różnego rodzaju organizery na dokumenty. Dzięki temu wszystkie ważne dokumenty będą uporządkowane, a bilety oraz rachunki nie zaginą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Nowe mieszkanie? Uważaj na to!
Nowe mieszkanie? Uważaj na to!
Kupno mieszkania to duża decyzja i chcesz być przygotowany. Mieszkanie, które zamierzasz kupić, będzie prawdopodobnie największym zakupem w Twoim życiu. […]
Bramy do firmy – które wybrać?
Bramy do firmy – które wybrać?
Większość producentów bram garażowych ma w swojej ofercie przynajmniej kilka ich rodzajów. Które spośród nich sprawdzą się w firmach spedycyjnych […]
Jak buduje się drogi asfaltowe?
Jak buduje się drogi asfaltowe?
Drogi asfaltowe są budowane z betonu asfaltowego, który jest połączeniem piasku, żwiru i bitumu (ciężkiego, czarnego oleju). I etap Pierwszym […]
Ostatnie wpisy
Polecamy