Fajka wodna ma wielu zwolenników którzy twierdzą, iż palenie jej jest zdrowe i niesie ze sobą wiele korzyści. Sprzęt potrzebny do jej użytkowania można znaleźć w większości sklepów, które zajmują się sprzedażą papierosów elektronicznych i akcesoriów związanych z tym asortymentem. Czy jednak palenie fajki wodnej jest bezpieczne? Odpowiedź znajdziemy poniżej.

Działanie shishy

Podstawę fajki wodnej stanowi dzban, który wypełnia się wodą. Na nim znajduje się korpus, przez który dostaje się powietrze, a także odprowadzany zostaje nadmiar dymu. Jest jeszcze jeden ważny element, czyli cybuch, w którym umieszcza się tytoń. Owinięty folią tytoń należy przykryć rozgrzany węgiel. Shisha zawiera także wężyk zakończony ustnikiem, przez który użytkownik może zaciągnąć się dymem powstałym w dzbanie. Tak w skrócie wygląda fajka wodna i sposób jej działania. Dzban wypełniony wodą pełni ważną funkcję, gdyż to właśnie ten płyn ma schłodzić dym, który później trafia do użytkownika fajki. Jeśli interesuje nas zakup niezbędnych elementów do shishy to warto wejść na stronę https://vaporshop.pl/pl/brand/21-blaze.

Tytoń wykorzystywany do palenia fajki wodnej może mieć różne smaki. Najczęściej można znaleźć jabłkowy, cytrynowy, bananowy czy winogronowy. Tak naprawdę możliwości jest o wiele więcej, wystarczy jedynie skorzystać z usług dobrze wyposażonego sklepu z różnorodnym asortymentem. Palenie fajki wodnej może być przyjemne i posiadać pewne zalety. Warto pamiętać o tym, iż istnieje możliwość palenia melasy owocowej, która nie zawiera tytoniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + 11 =