Co mężczyzna powinien ubrać na eleganckie przyjęcie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ponadczasowa klasyka

Mężczyzna wybierający się na eleganckie przyjęcie powinien postawić na klasykę, która jest zawsze modna. Jeżeli wydarzenie odbywa się w godzinach wieczornych, najlepszym rozwiązaniem będzie garnitur w ciemnym kolorze. Zgodnie z obowiązującymi trendami marynarka od garnituru powinna być dobrze dopasowana do ciała. Należy zwrócić uwagę na odpowiednią długość rękawów. Pod marynarkę można założyć dobrej jakości koszulę, koniecznie na długi rękaw.

Koszula, podobnie jak marynarka musi dobrze przylegać do ciała. Zaleca się, aby mankiety nieznacznie wychodziły poza rękawy marynarki. Uzupełnieniem stroju są spodnie. Wielu mężczyzn decyduje się na zakup zbyt długich spodni, dlatego należy pamiętać o tym, że ich długość wyznacza wysokość obcasa w bucie. Idealnie dopasowane spodnie powinny sięgać do początku bądź połowy obcasa.

Stylowe dodatki

Mężczyzna udający się na eleganckie przyjęcie nie może także zapominać o stylowych dodatkach. Pozycją obowiązkową są spinki do mankietów, które w wielu formach można znaleźć na https://eleganckipan.com.pl/produkty/akcesoria/spinki-do-mankietow. Ich wygląd powinien być dostosowany do charakteru przyjęcia. Warto również zdecydować się na tradycyjny krawat. Wzór oraz kolor krawata podobnie jak spinek należy dostosować do rodzaju uroczystości. Odpowiednio zawiązany krawat sięga po połowy klamry paska do spodni. Pasek stanowi zresztą również istotny dodatek i nie należy go pomijać. Najlepiej zdecydować się na zakup modelu wykonanego z naturalnej skóry.

Z takiego samego materiału powinny zostać wykonane buty mężczyzny wybierającego się na przyjęcie. Eleganckie skórzane obuwie nie tylko prezentuje się znakomicie, ale dodatkowo jest wygodne i trwałe. W poszukiwaniu odpowiednich modeli warto sprawdzić produkty dostępne na https://eleganckipan.com.pl/.

Efektownym dodatkiem, o którym warto pamiętać, jest zegarek. Każdy mężczyzna powinien dysponować kilkoma modelami, przeznaczonymi na różne okazje. Wysokiej klasy zegarek na ręce świadczy o klasie i dobrym stylu mężczyzny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jakie ogrzewanie sprawdzi się w hotelu
Jakie ogrzewanie sprawdzi się w hotelu
Dobre ogrzewanie w hotelu to podstawa dla komfortu gości. Dlatego też ważne jest, by zapewniało ono maksymalny komfort i pozwalało […]
Listwy oświetleniowe LED w domu – jakie mają zalety?
Listwy oświetleniowe LED w domu – jakie mają zalety?
Taśmy świetlne LED to nowe rozwiązanie oświetleniowe mające wiele zalet w stosunku do innych form oświetlenia. Są one często używane […]
Rzeczy, które ułatwią opiekę nad dzieckiem
Rzeczy, które ułatwią opiekę nad dzieckiem
Pojawienie się na świecie nowego członka rodziny to zazwyczaj prawdziwa rewolucja, która wywraca uporządkowany świat do góry nogami. Zmieniają się […]
Ostatnie wpisy
Polecamy