Co mężczyzna powinien ubrać na eleganckie przyjęcie?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ponadczasowa klasyka

Mężczyzna wybierający się na eleganckie przyjęcie powinien postawić na klasykę, która jest zawsze modna. Jeżeli wydarzenie odbywa się w godzinach wieczornych, najlepszym rozwiązaniem będzie garnitur w ciemnym kolorze. Zgodnie z obowiązującymi trendami marynarka od garnituru powinna być dobrze dopasowana do ciała. Należy zwrócić uwagę na odpowiednią długość rękawów. Pod marynarkę można założyć dobrej jakości koszulę, koniecznie na długi rękaw.

Koszula, podobnie jak marynarka musi dobrze przylegać do ciała. Zaleca się, aby mankiety nieznacznie wychodziły poza rękawy marynarki. Uzupełnieniem stroju są spodnie. Wielu mężczyzn decyduje się na zakup zbyt długich spodni, dlatego należy pamiętać o tym, że ich długość wyznacza wysokość obcasa w bucie. Idealnie dopasowane spodnie powinny sięgać do początku bądź połowy obcasa.

Stylowe dodatki

Mężczyzna udający się na eleganckie przyjęcie nie może także zapominać o stylowych dodatkach. Pozycją obowiązkową są spinki do mankietów, które w wielu formach można znaleźć na https://eleganckipan.com.pl/produkty/akcesoria/spinki-do-mankietow. Ich wygląd powinien być dostosowany do charakteru przyjęcia. Warto również zdecydować się na tradycyjny krawat. Wzór oraz kolor krawata podobnie jak spinek należy dostosować do rodzaju uroczystości. Odpowiednio zawiązany krawat sięga po połowy klamry paska do spodni. Pasek stanowi zresztą również istotny dodatek i nie należy go pomijać. Najlepiej zdecydować się na zakup modelu wykonanego z naturalnej skóry.

Z takiego samego materiału powinny zostać wykonane buty mężczyzny wybierającego się na przyjęcie. Eleganckie skórzane obuwie nie tylko prezentuje się znakomicie, ale dodatkowo jest wygodne i trwałe. W poszukiwaniu odpowiednich modeli warto sprawdzić produkty dostępne na https://eleganckipan.com.pl/.

Efektownym dodatkiem, o którym warto pamiętać, jest zegarek. Każdy mężczyzna powinien dysponować kilkoma modelami, przeznaczonymi na różne okazje. Wysokiej klasy zegarek na ręce świadczy o klasie i dobrym stylu mężczyzny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Zamki do drzwi – sklep sparta, bo interesują nas tylko te najtrwalsze!
Zamki do drzwi – sklep sparta, bo interesują nas tylko te najtrwalsze!
Zamek w drzwiach, to element niepodważalnie kluczowy, jednocześnie stanowiący  integralną część drzwi. Zamki do drzwi – sklep sparta dostarcza takich, […]
Jak dobrać stolik i stół do pomieszczenia?
Jak dobrać stolik i stół do pomieszczenia?
Zarówno stolik kawowy w salonie, jak i duży stół w jadalni, pełni kluczową rolę w tworzeniu ergonomicznego wnętrza. Taki mebel […]
Spływ kajakowy – sposób na przeżycie niezapomnianej przygody
Spływ kajakowy – sposób na przeżycie niezapomnianej przygody
Większość z nas zaczyna już planować pierwsze wiosenne wyjazdy. Z utęsknieniem wyczekujemy czasu, gdy znowu będziemy mogli swobodnie podróżować. Niestety, […]
Ostatnie wpisy
Polecamy