Znajomi bądź członkowie rodziny właśnie się wprowadzili do nowego mieszkania i zaprosili Cię na parapetówkę? W dobrym zwyczaju jest przynieść prezent na nowe mieszkanie. Znalezienie inspiracji i praktycznego prezentu bywa trudne. Poniżej znajdziesz cztery sprawdzone pomysły na prezent. 

Roślina doniczkowa

Kwiatek jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Zielona roślina ociepli jeszcze puste i nie do końca zaaranżowane mieszkanie nowych lokatorów. Warto wybrać rośliny mało wymagające. Jeśli lubimy dawać praktyczne prezenty, ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie ziół w doniczkach. 

Akcesoria do kuchni

Możliwe, że organizatorzy parapetówki funkcjonują na jednej patelni i kilku talerzach. Każdy sprzęt kuchenny może się przydać. To może być coś prostego jak praska do czosnku. Jeśli wolimy wybrać coś bardziej eleganckiego, to można postawić na zestaw do wina w drewnianym pudełku. To prezent na lata, który obdarowani będą mogli mile wspominać przy każdej butelce wina.

Butelka dobrego alkoholu

Zakup nowego mieszkania jest wspaniałą okazją do świętowania. W duchu celebrowania i na poczet przyszłych toastów można wręczyć butelkę napoju alkoholowego. Rodzaj alkoholu wybierzmy wedle preferencji świeżo upieczonych lokatorów. Wielu ucieszy wytrawne wino, są i tacy, którzy wolą oryginalne kraftowe piwo. 

Świeczka zapachowa

Świeczka zapachowa to bardzo praktyczny prezent. Dobrze dobrany zapach zapewni miłą atmosferę w domu. Ładnie wykonana świeca może też pełnić funkcję dekoracyjne. Okazji do zapalenia świeczki jest mnóstwo, więc mamy pewność, że taki prezent ucieszy gospodarzy. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + 9 =