Znajomi bądź członkowie rodziny właśnie się wprowadzili do nowego mieszkania i zaprosili Cię na parapetówkę? W dobrym zwyczaju jest przynieść prezent na nowe mieszkanie. Znalezienie inspiracji i praktycznego prezentu bywa trudne. Poniżej znajdziesz cztery sprawdzone pomysły na prezent. 

Roślina doniczkowa

Kwiatek jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Zielona roślina ociepli jeszcze puste i nie do końca zaaranżowane mieszkanie nowych lokatorów. Warto wybrać rośliny mało wymagające. Jeśli lubimy dawać praktyczne prezenty, ciekawym rozwiązaniem jest podarowanie ziół w doniczkach. 

Akcesoria do kuchni

Możliwe, że organizatorzy parapetówki funkcjonują na jednej patelni i kilku talerzach. Każdy sprzęt kuchenny może się przydać. To może być coś prostego jak praska do czosnku. Jeśli wolimy wybrać coś bardziej eleganckiego, to można postawić na zestaw do wina w drewnianym pudełku. To prezent na lata, który obdarowani będą mogli mile wspominać przy każdej butelce wina.

Butelka dobrego alkoholu

Zakup nowego mieszkania jest wspaniałą okazją do świętowania. W duchu celebrowania i na poczet przyszłych toastów można wręczyć butelkę napoju alkoholowego. Rodzaj alkoholu wybierzmy wedle preferencji świeżo upieczonych lokatorów. Wielu ucieszy wytrawne wino, są i tacy, którzy wolą oryginalne kraftowe piwo. 

Świeczka zapachowa

Świeczka zapachowa to bardzo praktyczny prezent. Dobrze dobrany zapach zapewni miłą atmosferę w domu. Ładnie wykonana świeca może też pełnić funkcję dekoracyjne. Okazji do zapalenia świeczki jest mnóstwo, więc mamy pewność, że taki prezent ucieszy gospodarzy. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − osiem =