Podczas aranżacji wnętrz w hotelu oprócz kwestii estetycznych powinniśmy wziąć pod uwagę równie bezpieczeństwo. Odpowiednie zasłony wykonane z materiałów, które nie są łatwopalne, pozwolą zachować bezpieczeństwo podczas pożaru. Podobnie jest z podłogami. Kupując wyposażenie do łazienek, powinniśmy zadbać o każdy szczegół. Istotne jest również to, że wiele rzeczy takich, jak na przykład: pościel, poszewki, narzuty oraz ręczniki, są wyposażeniem, które używamy praktycznie codziennie, dlatego warto zwrócić uwagę na jakość oraz rodzaj materiałów, z którego zostały wykonane.

Często zadajemy sobie pytanie — jakie ręczniki powinniśmy wybrać do hotelu, aby spełniały swoje funkcje?

Ręczniki hotelowe są obecnie podstawą, którą każde miejsce zapewniające nocleg, powinno mieć w swoim wyposażeniu. Przeważnie gość podczas tygodniowego pobytu w hotelu, otrzymuje dwa małe oraz jeden duży ręcznik. Zdarza się również, że obsługa hotelowa, wymienia w trakcie sprzątania zabrudzone ręczniki. Niestety w wielu przypadkach hotelowe ręczniki są wykonane ze sztucznego materiału, który w żadnym stopniu nie chłonie wody to z kolei, przekłada się na negatywne reakcje gości i obniżanie ocen podczas wystawiania recenzji.

Sztuczne ręczniki już podczas drugiego prania, zaczynają wyglądać niechlujnie. Najczęściej wybierane ręczniki bawełniane. Bawełna zapewnia doskonałe właściwości, pomimo prania w wysokich temperaturach. Dodatkowo chłonie szybko nadmiar wody i jest jednocześnie miła i przyjemna w dotyku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 16 =