Regały wspornikowe to doskonała opcja dla obiektów przemysłowych, magazynowych i dystrybucyjnych. Pozwala przechowywać dużą ilość towarów na stosunkowo niewielkiej przestrzeni, dzięki czemu idealnie nadaje się do przechowywania długich lub nieporęcznych przedmiotów, które w przeciwnym razie zajęłyby zbyt dużo miejsca.

System regałów wspornikowych oferuje również wiele innych korzyści:

Przechowywanie o wysokiej gęstości 

Ponieważ każda półka jest wspierana przez dwie belki zamiast tylko jednej, możesz zmieścić więcej półek na tej samej powierzchni. Oznacza to, że można przechowywać większą ilość produktów na mniejszej powierzchni podłogi niż w przypadku regałów paletowych.

Łatwy dostęp 

Wszystkie przechowywane przedmioty znajdują się na wysokości pasa, co umożliwia łatwy dostęp do każdego przedmiotu w ciągu kilku sekund, bez konieczności schylania się i podnoszenia każdego z nich z osobna.

Bezpieczne przechowywanie 

Ponieważ wszystkie przedmioty w regale wspornikowym są przechowywane na wysokości pasa i nie trzeba się schylać ani sięgać do wysokich obszarów, istnieje mniejsze ryzyko obrażeń spowodowanych spadającymi przedmiotami lub potknięciami o luźne kable itp.

Oszczędność miejsca 

Ponieważ nie ma potrzeby stosowania belek podwieszanych do podtrzymywania półek, jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych systemów regałów paletowych, zapewnia to więcej miejsca pomiędzy regałami, dzięki czemu mogą być one instalowane bliżej siebie bez ograniczania dostępności lub tworzenia niepotrzebnych przeszkód wokół miejsca pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 13 =