Okres świąteczny to czas rodzinny, pełen radości, a jednocześnie duże obciążenie dla naszego portfela. Kupując nawet niewielki upominek dla każdego z członków rodziny, drugiej połówce czy znajomym, zbiera się mała fortuna. Warto w tym czasie zastanowić się jak sprawić, by prezenty nie kosztowały majątku, a jednocześnie w pełni zadowoliły naszych bliskich.

Pomysł na prezent dla każdego

Może być to zaskoczeniem, ale istnieje uniwersalny prezent, z którego niemalże każdy będzie zadowolony. Wystarczy zastanowić się, ile lat ma obdarowywana przez nas osoba i czym się interesuje. Mowa tu o książkach, które zostawiają nam ogromne pole do popisu. Możemy wybrać książkę dla małych dzieci z kolorowymi obrazkami, dla starszej dziewczynki lub chłopca, idealnym rozwiązaniem będzie książka przygodowa, a dla starszych członków rodziny np. książka kucharska, historyczna lub po prostu z inspiracjami. Miejscem w którym znajdziemy szeroki wybór książek dla każdego jest Empik kod rabatowy pomoże odciążyć nasz portfel podczas świąt nie oszczędzając na bliskich.

Prezent dla bliskiej osoby

Jeśli znamy kogoś na tyle dobrze, że wiemy jaki ma gust i jaki nosi rozmiar, to właśnie ubrania i dodatki będą świetnym pomysłem. Świąteczne skarpetki i swetry nie są  już obciachem, a bardzo modnym dodatkiem podczas okresu świątecznego. Oczywiście, ubranie nie zawsze będzie wyglądać na nas tak samo dobrze, jak na modelce. Warto wtedy wybrać Zalando i skorzystać z darmowego zwrotu. Dodatkowo kod rabatowy Zalando, również pozwoli zaoszczędzić nam pieniądze i czas na zakupy w sklepach stacjonarnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 + 6 =