Co zrobić, gdy iphone nie chce się włączyć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy Twój iPhone nie chce się włączyć, możesz poczuć ogromny niepokój. Nie wpadaj jednak w panikę – jest wiele rzeczy, których możesz spróbować, aby samodzielnie rozwiązać ten problem.

To, że Twój iPhone nie chce się włączyć, nie musi oznaczać, że nic nie da się z tym zrobić . Jeśli iPhone nie chce się uruchomić, możesz spróbować wielu rzeczy, które pomogą Ci szybko wrócić do pracy.

Jak naprawić iPhone’a, który nie chce się włączyć?

W pierwszej kolejności spróbuj go zresetować. Naciśnij przycisk w prawym górnym rogu oraz przycisk „początek” i przytrzymaj je przez sześć sekund.

Jeśli nic się stanie, podłącz go do gniazdka lub komputera za pomocą kabla ładowania i pozwól się ładować przez co najmniej 10 minut, zanim spróbujesz ponownie.

Następnie upewnij się, że nie jest to problem związany z ładowarką. W miarę możliwości spróbuj podłączyć go do innej ładowarki oraz innego gniazdka. Być może okaże się, że problem leży po stronie ładowania.

Jeśli to nadal nie zadziała, żadne domowe sposoby nie pomogą. W takiej sytuacji będziesz musiał udać się do autoryzowanego serwisu Apple takiego jak https://idream.pl/serwis/nasze-serwisy/krakow/ i oddać swój sprzęt pod opiekę specjalistów. Po wstępnym obejrzeniu telefonu będą oni w stanie określić, w czym może leżeć problem i jak długo zajmie im naprawa oraz jaki będzie jej orientacyjny koszt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Bursztyn – jakie ma właściwości?
Bursztyn – jakie ma właściwości?
Właściwości bursztynu były znane i cenione już wieki temu. Nazywany jest on niekiedy także kamieniem życia, ponieważ jest bogaty w […]
Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli
Na co zwracać uwagę przy zakupie mebli
Meble są zazwyczaj stosunkowo drogie. Dlatego też podejmując decyzję o ich zakupie, należy przede wszystkim kierować się rozsądkiem. Dobrze jest […]
Czym ocieplić nowowybudowany dom?
Czym ocieplić nowowybudowany dom?
Izolacja cieplna domu jest niezwykle istotna i warto jej poświęcić bardzo dużo uwagi już na etapie projektowania domu lub w […]
Ostatnie wpisy
Polecamy