Co zrobić, gdy iphone nie chce się włączyć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy Twój iPhone nie chce się włączyć, możesz poczuć ogromny niepokój. Nie wpadaj jednak w panikę – jest wiele rzeczy, których możesz spróbować, aby samodzielnie rozwiązać ten problem.

To, że Twój iPhone nie chce się włączyć, nie musi oznaczać, że nic nie da się z tym zrobić . Jeśli iPhone nie chce się uruchomić, możesz spróbować wielu rzeczy, które pomogą Ci szybko wrócić do pracy.

Jak naprawić iPhone’a, który nie chce się włączyć?

W pierwszej kolejności spróbuj go zresetować. Naciśnij przycisk w prawym górnym rogu oraz przycisk „początek” i przytrzymaj je przez sześć sekund.

Jeśli nic się stanie, podłącz go do gniazdka lub komputera za pomocą kabla ładowania i pozwól się ładować przez co najmniej 10 minut, zanim spróbujesz ponownie.

Następnie upewnij się, że nie jest to problem związany z ładowarką. W miarę możliwości spróbuj podłączyć go do innej ładowarki oraz innego gniazdka. Być może okaże się, że problem leży po stronie ładowania.

Jeśli to nadal nie zadziała, żadne domowe sposoby nie pomogą. W takiej sytuacji będziesz musiał udać się do autoryzowanego serwisu Apple takiego jak https://idream.pl/serwis/nasze-serwisy/krakow/ i oddać swój sprzęt pod opiekę specjalistów. Po wstępnym obejrzeniu telefonu będą oni w stanie określić, w czym może leżeć problem i jak długo zajmie im naprawa oraz jaki będzie jej orientacyjny koszt.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Skórzane buty dla kobiety – czy warto je kupić?
Skórzane buty dla kobiety – czy warto je kupić?
Skórzane buty dla kobiet cieszą się dużą popularnością na rynku. Wykonane z prawdziwej skóry są trwałe, wygodne i modne. Występują […]
Najczęstsze błędy przy zdawaniu prawa jazdy
Najczęstsze błędy przy zdawaniu prawa jazdy
Zdarza się to każdemu, nie tylko tobie. Spędziłeś niezliczone godziny przygotowując się do testu i teraz jesteś gotowy, aby go […]
Jakie zalety ma pellet?
Jakie zalety ma pellet?
Jednym z coraz częściej wykorzystywanych w domach materiałów opałowych jest pellet, nazywany też często zielonym węglem. Określenie to nie jest […]
Ostatnie wpisy
Polecamy