Oprawa oczu jest jednym z najważniejszych elementów makijażu. Dzięki odpowiednim produktom i umiejętnościom można optycznie powiększyć oko, ukryć opadającą powiekę lub delikatne zmienić rysy twarzy. Do najczęściej stosowanych rozwiązań, które wyglądają naturalnie i poprawiają wygląd oka należą kępki rzęs.

Naturalny efekt WOW

Sztuczne rzęsy zyskały zwolenniczki na całym świecie, ponieważ są niezwykle trwałe, a ich aplikacja jest szybka i wygodna. W zależności od pożądanego efektu, stosuje się kępki rzęs o różnym stopniu podkręcenia oraz długości. Popularne jest także mieszanie kępek, co jeszcze bardziej pozwoli na podkreślenie spojrzenia. Odpowiednia aplikacja kępek rzęs umożliwia korektę drobnych niedoskonałości, a całość wygląda bardzo naturalnie i nie powoduje dyskomfortu. Warto wspomnieć, że ta metoda nie osłabia ani nie niszczy naturalnych rzęs, dlatego po ściągnięciu kępek, włoski pozostają w dobrej kondycji. 

Na imprezę i na co dzień

Stosowanie sztucznych rzęs jest szczególnie popularne jako szybki sposób na podkreślenie oczu z okazji ważnego eventu lub wieczornej imprezy. Jednodniowe, doczepiane rzęsy z powodzeniem zastępują nietrwały tusz i gwarantują pewny efekt wyrazistego makijażu oczu.  Ze względu na szybkie tempo życia, coraz więcej kobiet decyduje się na długotrwałe rozwiązania, także w kosmetyce. Z tego powodu stosuje się sztuczne rzęsy również na co dzień, a dopełnieniem oprawy oczu jest microblading brwi. Artykuły niezbędne do jego wykonania można znaleźć pod adresem https://noblelashes.pl/brwic677151.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − dziewiętnaście =