Prowadzenie prac budowlanych czy rekonstrukcyjnych w chłodne miesiące wymaga odpowiedniego przygotowania, także pod względem odzieżowym. Niezastąpione w takich wypadkach są ubrania ocieplane lub izolacyjne. Pozwalają one utrzymać właściwą temperaturę ciała, są wygodne i nie krępują ruchów. Jednak to nie wszystkie ich zalety. Co więc warto wybrać, pracując w chłodniejszych temperaturach?

Ubiór do pracy – synonim komfortu i praktyczności

Kompletując idealny zestaw ubraniowy na chłodniejsze dni, przede wszystkim należy pamiętać, aby wybierać odzież z naturalnych, oddychających materiałów. Szczególnie warte uwagi są koszulki z czystej bawełny. Lekka tkanina bez dodatku sztucznych włókien skutecznie chroni przed chłodem, a jednocześnie nie poduszcza do zbytniego przegrzania organizmu. Bezszwowy kołnierzyk, podwójne obszycie rękawów oraz dopasowany fason sprawiają, że modele te są bardzo ergonomiczny i pasują do każdego typu sylwetki.

Dobra kurtka to podstawa

Ciepła kurtka jest obowiązkowym elementem stroju do pracy. Godne polecenia są okrycia wykonane z odpornego na mechacenie mikropolaru, który nie przepuszcza wiatru i wilgoci. Zamykane na suwak kieszenie, podnoszony kołnierz szczelnie otulający szyję oraz ściągacze przy rękawach są praktycznym dopełnieniem tej propozycji. Jej bezdyskusyjną zaletą jest uniwersalność, estetyczny design, a także ciekawa kolorystyka, odpowiadająca każdemu gustowi. Więcej ubraniowych inspiracji można znaleźć na stronie internetowej: https://abccotton.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 17 =