Jeśli chodzi o garnitur ślubny, chcesz wyglądać i czuć się najlepiej. Twój garnitur ślubny jest pierwszą rzeczą, którą ludzie widzą. Chcesz wyglądać ostro i elegancko bez rozbijania banku. Chcesz garnitur, który będzie trwał lata i lata.

Wybierz tkaninę, która pasuje do Twojego stylu

Najlepszym sposobem na wybór garnituru ślubnego jest rozważenie jego tkaniny. Jeśli chcesz coś tradycyjnego i klasycznego, przejdź do garnituru z wełny lub bawełny. Dla czegoś bardziej nowoczesnego, spróbuj lnu lub jedwabiu. Cokolwiek wybierzesz, upewnij się, że pasuje do kształtu ciała i kolorystyki.

Odpowiedni rozmiar

Wybór odpowiedniego rozmiaru jest również ważny! Dobry garnitur ślubny powinien pasować jak ulał i sprawiać, że będziesz czuł się jakbyś chodził w powietrzu. Najlepsze garnitury są skrojone z wysokiej jakości tkaniny i dopasowane do kształtu ciała użytkownika, z dużą ilością miejsca wokół klatki piersiowej, ramion i talii.

Dobrą zasadą jest wybieranie rozmiaru o jeden większego niż ten, który zwykle nosisz w zwykłych ubraniach, więc jeśli zwykle jesteś bardzo duży, wybierz XL w swoim garniturze. Jeśli chcesz, aby był on bardziej dopasowany, zmniejsz rozmiar o jeden w stosunku do swojego zwykłego ubrania.

Szycie na miarę

Jeśli chcesz wyglądać jak prawdziwy dżentelmen, to szycie na miarę jest drogą do celu. Upewnij się, że Twój garnitur jest idealnie dopasowany i wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będzie służył przez lata. Takie garnitury znajdziesz na stronie https://tiestore.pl/kategoria/szycie-na-miare.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 1 =