Dystrybutor wody najczęściej spotyka się w siedzibach firm, organizacji czy w obiektach użyteczności publicznej. Na dobre zadomowiły się w biurowcach, redakcjach i wszędzie tam, gdzie pracodawca jest prawnie zobligowany do dostarczenia stałych dostaw wody swoim podwładnym. Jednak z takiego rozwiązania mogą korzystać także osoby prywatne.

Firmowa butla z wodą

Dystrybutor to zdecydowanie lepsza, bardziej opłacalna opcja niż zamawianie mniejszych butelek. Po pierwsze dlatego, że łatwiej zaplanować regularne dostawy i dopasować ilość płynów do swoich potrzeb. Wychodzi także taniej, zwłaszcza gdy firma dostarczająca takie urządzenie deklaruje transport kolejnych butli za darmo.

Korzysta na tym zresztą nie tylko portfel przedsiębiorcy, ale również środowisko. Rzadszy transport to mniej spalin w powietrzu, nie mówiąc już o ograniczeniu ilości wyrzucanego plastiku. Butle zasilające dystrybutor są bowiem wielorazowego użytku.

Dystrybutor w domu

Liczne korzyści stosowania dystrybutorów wody przekładają się na zwiększone zainteresowanie nimi ze strony prywatnych konsumentów. Coraz chętniej decydują się na zainstalowanie takiego urządzenia w swoich domach. Dzięki temu nie muszą martwić się zaśmiecaniem środowiska butelkami, a urządzenie to staje się równie popularne co filtry do wody z sieci.

Zdrowy produkt otrzymuje się z dużej butli w dystrybutorze. Przed podpisaniem umowy z konkretnym dostawcą, należy jednak dokładnie sprawdzić jego renomę i upewnić się, że korzysta wyłącznie z bezpiecznych oraz pełnowartościowych źródeł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =