Jeszcze do niedawna szczytem dziecięcych marzeń były piętrowe łóżka, po których można się było do woli wspinać i spierać, kto zajmuje miejsce na górze. Oczywiście świat idzie do przodu i zmieniają się również dziecięce pragnienia oraz modne style, według których urządzamy wnętrza.

Współczesny pokój dla dziecka to przede wszystkim przestrzeń do zabawy, wyposażona w atrybuty, które ten proces ułatwiają. Jedna rzecz pozostaje zawsze ta sama: urządzenie pomieszczenia powinno przede wszystkim gwarantować bezpieczeństwo malucha. Czy pufa w kształcie piłki to szczyt nowoczesności w dzisiejszym aranżowaniu wnętrz?

Spełniamy marzenia najmłodszych

Z całą pewnością podwieszane łóżko, do którego można wejść po schodkach, to jeden z tych elementów, które można uznać za innowacyjne oraz wpisujące się w nowoczesne trendy. Nie każdy może sobie jednak pozwolić na taką awangardę nie tylko ze względy na koszty, ale też wiek dziecka. Taka opcja sprawdza się w przypadku starszych dzieci, które nie wychodzą już w nocy z łóżka i nie zrobią sobie krzywdy opuszczając swoje miejsce snu. Kolorowa pufa dziecięca to doskonała metoda, by ożywić pomieszczenie i wprowadzić wygodne siedzisko. W tej roli sprawdzą się również poduszki.

W pokojach dziecięcych popularne są także różnego typu namioty, wigwamy lub tunele, które urozmaicają zabawę. Jeśli chodzi o nowoczesne dodatki to sprawdzają się tutaj lampki nawiązujące do najpopularniejszych postaci z bajek lub fosforyzujące nalepki na ścianę oraz dywany, które mogą być jednocześnie grami( np. w klasy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =