Dodatki do sukni ślubnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ślub to dla małżonków jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jest to dzień, w którym miłość dwojga kochających się ludzi zostaje zapieczętowana. Nowożeńcy i zaproszeni goście gromadzą się wspólnie w kościele a następnie w sali weselnej i wspólnie celebrują to szczęśliwe wydarzenie. Zanim jednak do tego dojdzie, na głowie przyszłych małżonków spoczywa ciężar dopięcia wszystkiego na ostatni guzik.

Zaczynając od wybrania lokalizacji ślubu, rozesłania zaproszeń aż po podjęcie tak ważnej decyzji dla panny młodej jak dobranie dodatków do sukienki ślubnej. Jeżeli boimy się, że nasza stylizacja nie pasuje do naszego wyglądu lub figury, warto skorzystać z pomocy ekspertów, jakich oferuje np.  salon sukni ślubnych Kraków.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu stylizacja panny młodej na każdym weselu wyglądała niemal identycznie. Biała suknia z prostym welonem była powszechnie przyjętym zestawieniem. Dziś jednak sukienki ślubne, w które ubrane są świeżo zamężne kobiety poza interesującymi krojami i stylem udekorowane są urokliwymi dodatkami. O czym więc warto pamiętać przygotowując weselną kreację?

Buty

Podczas wybierania butów na wesele warto mieć na uwadze przede wszystkim naszą wygodę. Mając w perspektywie całą noc zabawy, nie powinniśmy wybierać pary ze zbyt wysokim obcasem. Dobrym rozwiązaniem będą buty ze skórzaną wkładką. Jako dodatek stylistyczny można uwzględnić kontrastujący z suknią kolor oraz ozdobę nawiązującą do biżuterii.

Biżuteria

Jest ona elementem garderoby, który z pewnością dodaje uroku wszystkim paniom. Wesele jest bez wątpienia okazją, na którą warto zainwestować w wyroby najwyższej jakości. Idealnie pasującymi do suki w różnych odcieniach białego będzie srebro oraz platyna. Natomiast w przypadku sukni w kolorze ecru idealnym dopełnieniem będzie kolor złoty.

Ozdoba do włosów

Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na zrezygnowanie z welonu na rzecz subtelnej ozdoby do włosów. Najczęściej wybieranymi z nich są wianki, opaski, kwiatki oraz spinki. Decydując się na tego typu ozdobę trzeba jednak pamiętać, by nasz dodatek pasował do kształtu naszej twarzy oraz sukni. W innym wypadku zamiast nietuzinkowego wyglądu osiągniemy mało oryginalny kicz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
W co najlepiej ubierać dzieci latem?
W co najlepiej ubierać dzieci latem?
Coraz częściej staramy się żyć świadomie i zdrowo. Dotyczy to już nie tylko żywności, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, […]
Jak dobrze zabezpieczyć towar?
Jak dobrze zabezpieczyć towar?
Zabezpieczenie towaru jest jedną z najważniejszych czynności jakie powinniśmy wykonać przed wypuszczeniem go do masowej sprzedaży. Bez właściwych środków ostrożności […]
Najlepsze środki na komary – jak chronić się przed insektami?
Najlepsze środki na komary – jak chronić się przed insektami?
Letnie dni zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Niemniej wraz z rosnącą temperaturą pojawia się także coraz więcej insektów. […]
Ostatnie wpisy
Polecamy