Istnieje wiele rodzajów uchwytów na telefon do samochodu. Są takie, które wykorzystują przyssawkę do przymocowania do przedniej szyby i inne, które przymocowują do deski rozdzielczej. Niektóre z nich są regulowane i będą pasować do prawie każdego rozmiaru telefonu. Inne utrzymają tylko jeden rozmiar urządzenia.

Uchwyty do mocowania na przedniej szybie

Są to prawdopodobnie najczęstsze rodzaje uchwytów na telefon do samochodu. Mają przyssawkę, która przyczepia się do przedniej szyby i trzyma telefon w miejscu.

Uchwyt do mocowania na kratce nawiewu 

Tego typu uchwyty są małe i łatwe do zainstalowania. Można je zainstalować na otworze wentylacyjnym samochodu. Ułatwia to korzystanie z telefonu podczas jazdy bez odrywania wzroku od drogi.

Uchwyt na telefon na desce rozdzielczej

Ten rodzaj uchwytu jest również łatwy w instalacji i może być umieszczony w dowolnym miejscu na desce rozdzielczej. Pomaga on zachować wolne ręce podczas jazdy, dzięki czemu nie musisz trzymać telefonu podczas wykonywania połączeń lub pisania do kogoś SMS-ów.

Uchwyt do mocowania gniazda CD

Ten typ uchwytu jest jednym z najbardziej popularnych typów, ponieważ można go łatwo zainstalować w dowolnym gnieździe odtwarzacza CD w systemie stereo samochodu. Jest on również wyposażony w podstawę magnetyczną, która pozwala na zamocowanie go na każdej metalowej powierzchni.

Jeśli szukasz odpowiedniego uchwytu na telefon, to koniecznie odwiedź witrynę internetową: https://uchwytowo.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + piętnaście =