Jakie są typy uchwytów na telefon do samochodu?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Istnieje wiele rodzajów uchwytów na telefon do samochodu. Są takie, które wykorzystują przyssawkę do przymocowania do przedniej szyby i inne, które przymocowują do deski rozdzielczej. Niektóre z nich są regulowane i będą pasować do prawie każdego rozmiaru telefonu. Inne utrzymają tylko jeden rozmiar urządzenia.

Uchwyty do mocowania na przedniej szybie

Są to prawdopodobnie najczęstsze rodzaje uchwytów na telefon do samochodu. Mają przyssawkę, która przyczepia się do przedniej szyby i trzyma telefon w miejscu.

Uchwyt do mocowania na kratce nawiewu 

Tego typu uchwyty są małe i łatwe do zainstalowania. Można je zainstalować na otworze wentylacyjnym samochodu. Ułatwia to korzystanie z telefonu podczas jazdy bez odrywania wzroku od drogi.

Uchwyt na telefon na desce rozdzielczej

Ten rodzaj uchwytu jest również łatwy w instalacji i może być umieszczony w dowolnym miejscu na desce rozdzielczej. Pomaga on zachować wolne ręce podczas jazdy, dzięki czemu nie musisz trzymać telefonu podczas wykonywania połączeń lub pisania do kogoś SMS-ów.

Uchwyt do mocowania gniazda CD

Ten typ uchwytu jest jednym z najbardziej popularnych typów, ponieważ można go łatwo zainstalować w dowolnym gnieździe odtwarzacza CD w systemie stereo samochodu. Jest on również wyposażony w podstawę magnetyczną, która pozwala na zamocowanie go na każdej metalowej powierzchni.

Jeśli szukasz odpowiedniego uchwytu na telefon, to koniecznie odwiedź witrynę internetową: https://uchwytowo.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co warto wiedzieć przed przyjazdem do Łodzi?
Co warto wiedzieć przed przyjazdem do Łodzi?
W sezonie wyjazdów wakacyjnych wielu z nas decyduje się na zwiedzanie miejscowości związanych z historią Polski albo oferujących różnorodne atrakcje. […]
Jak działa klimatyzacja w aucie?
Jak działa klimatyzacja w aucie?
Klimatyzacja stała się obecnie jednym z podstawowych elementów wyposażenia, bez której nie wyobrażamy sobie samochodu. Odpowiada zarówno za komfort, jak […]
Na czym polega rehabilitacja uroginekologiczna?
Na czym polega rehabilitacja uroginekologiczna?
Rehabilitacja uroginekologiczna jest gałęzią medycyny, która skupia się na leczeniu i zarządzaniu nietrzymaniem moczu i dysfunkcją dna miednicy u kobiet. […]
Ostatnie wpisy
Polecamy