Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Przygotowanie takiego wydarzenia wiąże się jednak zawsze z koniecznością załatwienia wielu spraw, takich jak choćby wynajęcie i udekorowanie sali, załatwienie kamerzysty czy zarezerwowanie miejsc noclegowych dla gości. Należy również zadbać o to, aby na przyjęciu weselnym pojawiły się nietypowe atrakcje, które w znacznym stopniu wzbogacą zabawę. Warto postawić m.in. na sporej wielkości napisy led, fajerwerki czy fotobudkę. 

Oryginalność jest w cenie

W ostatnich latach niezwykle popularną, a jednocześnie nadal niebanalną atrakcją weselną jest tzw. fotobudka, czyli nowoczesny automat zdjęciowy. Umożliwia on natychmiastowy wydruk fotografii, gwarantując tym samym ogrom zabawy i radości. Działa na takiej zasadzie, że wystarczy wejść do środka, ustawić się bezpośrednio przed obiektywem i wcisnąć przycisk start. Każdy producent fotobudek dba o to, aby jego produkt był wyposażony w liczne gadżety, akcesoria i zaprogramowane tła raz grafiki, pozwalające na dowolne spersonalizowanie zdjęć. Wynajęcie takiej konstrukcji na kilka godzin to wydatek rzędu około 800-1000 zł.

Oryginalną atrakcją jest również pokaz barmański, obejmujący np. żonglowanie butelkami i puszczanie dymu z kieliszków. Kończy się on zazwyczaj próbowaniem przez gości weselnych wykonanych w tak akrobatyczny sposób drinków. Pozostałe godne polecenia atrakcje to: wypuszczanie kolorowych motyli (pomysł zaczerpnięty wprost z USA), profesjonalny pokaz tańca klasycznego lub nowoczesnego, fajerwerki w plenerze, teatr ognia (żonglowanie płonącymi piłeczkami, skok przez ogniste hula hop itp.), występ iluzjonisty albo komika, zabawa w towarzystwie suchego lodu, a także strefa relaksu przeznaczona do odpoczynku po posiłku i tańcach (z wygodnymi krzesłami, fotelami i miłym dla oka oświetleniem).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy + dziewięć =