Istnieje wiele akcesoriów do przyczep podwoziowych, które mogą pomóc w maksymalnym wykorzystaniu inwestycji. Znajdują się one na stronie: https://nadkola.pl/pol_m_Akcesoria-do-przyczepek-podlodziowych-805.html. Oto kilka najbardziej przydatnych z nich:

Lusterka pomocnicze

Działają one jako wsparcie podczas ciągnięcia przyczepy podwoziowej, pozwalając zobaczyć, co jest za nami bez konieczności odwracania głowy. Są one również przydatne, gdy trzeba spojrzeć za siebie podczas cofania lub wykonywania skrętu w lewo.

Czujniki cofania

W przypadku parkowania na wzniesieniu lub w ciasnym miejscu, czujniki cofania mogą odegrać ważną rolę w zapobieganiu uszkodzeniom zarówno pojazdu, jak i przyczepy. Emitują one dźwięki lub wibrują, gdy coś znajduje się na tyle blisko, że może spowodować uderzenie w tył pojazdu. Są one również pomocne przy cofaniu do ciasnych miejsc, takich jak garaże i parkingi, gdzie nie ma zbyt wielu przeszkód, w które można uderzyć!

Siatki na ładunek

Niezależnie od tego, czy z tyłu pickupa znajdują się artykuły spożywcze czy narzędzia, siatki na ładunek pomogą zabezpieczyć wszystko podczas jazdy po drodze (lub w terenie). Zapobiegnie to toczeniu się przedmiotów z tyłu lub wypadnięciu z powodu nagłego zatrzymania lub skrętu – nie tylko czyniąc rzeczy bezpieczniejszymi, ale także utrzymując je w czystości i suchości!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − 11 =