Mogłoby się wydawać, że przyciemnianie szyb to kosztowny zabieg możliwy do przeprowadzenia jedynie w profesjonalnych warsztatach samochodowych. Nic bardziej mylnego! Dziś zaprezentujemy, w jaki sposób zasłonić otwory okienne w autach za pomocą prostego, ogólnodostępnego środka, który wcale nie kosztuje miliony, a daje efekt niemal identyczny z tym znanym z serwisów.

Łatwa i przyjemna metoda na przyciemniane szyby

Przyćmione okna samochodu to element kojarzący się z prestiżem i luksusem. Oprócz nadawania wspaniałego wyglądu pojazdu pełnią one także funkcje ochronne. Zapobiegają bowiem sytuacjom, gdzie kierowca rażony promieniami słonecznymi nie widzi zbyt dobrze jezdni, co zwiększa ryzyko spowodowania wypadku groźnego dla zdrowia, a nawet życia osób poruszających się na drodze.

Jak przyciemnić szyby w domowym zaciszu? Należy zastosować do tego celu folie na szyby samochodowe. To tani, skuteczny produkt pozwalający na własnoręczne zaciemnienie różnego rodzaju szkła bez potrzeby korzystania z pomocy profesjonalistów. Foliowanie okien w autach jest niesamowicie proste – wystarczy umieścić folię na szybie i po problemie! Dzięki temu w znacznym stopniu zredukuje się ciepło dostające się do wnętrza pojazdu oraz odbija się dużą ilość promieniowania UV. Co za tym idzie, prowadzący auto ma lepszą widoczność i znacznie większy komfort podczas jazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × jeden =