Wiele osób zastanawia się, czy rzeczywiście warto mieć etui na telefon. Odpowiedź natomiast jest prosta – tak. Takie etui jest bardzo funkcjonalne i w gruncie rzeczy może okazać się dla nas ważniejsze, niż być może sądziliśmy. Dlatego dlaczego warto je mieć? I przede wszystkim na jakie powinniśmy zwracać uwagę?

Gumowe etui na telefon

Przede wszystkim warto zwracać uwagę na gumowe etui. Ma ono nam służyć przede wszystkim do tego, by chroniło nasz telefon. Niestety czasem zdarza się tak, iż z jakiegoś powodu telefon nam upadnie. Wówczas bardzo szybko może powstać nam rysa, a ekran może się doszczętnie rozbić. Natomiast etui gumowe sprawia, że telefon się odbija. Nie upada on z całym hukiem, ale ma amortyzację. Dzięki temu telefon jest w stanie bez szwanku wyjść nawet wtedy, gdy upadek był naprawdę bardzo dotkliwy.

Takie etui na telefon lenowo k6 note czy też etui dla samsunga galaxy a8, można zaprojektować obecnie samodzielnie. I tutaj pojawia się kolejna korzyść wynikająca z posiadania etui. Mianowicie różnorodność. Chęć odróżnienia swojego telefonu chociażby od telefonu naszych znajomych, zazwyczaj jest bardzo silna. Dlatego dążymy do tego, by nasze telefony wyglądały zupełnie inaczej. Takie samodzielnie zaprojektowane etui może nam pomóc w tym, by nasz telefon stał się wyjątkowy. Oczywiście nie musimy projektować go sami. Równie dobrze możemy zakupić jakieś gotowe etui, które jest dostępne na rynku. Jest tak wiele różnorodnych wzorów i kolorów, że na pewno będziemy w stanie znaleźć coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 4 =