W redakcji Czystego Umysłu jesteśmy bardzo otwarci na współpracę reklamową. Proponujemy jej różne formy – zarówno banery w rozmaitych wielkościach, jak i artykuły sponsorowane. Również oferujemy specjalne formy promocji, których zasady są zawsze indywidualnie negocjowane.

Naszymi czytelnikami są przede wszystkim młodzi ludzie, kreatywni oraz ciekawi świata. To bardzo dobra grupa docelowa z punktu widzenia reklamodawców. Zwłaszcza chętnie reklamują się u nas firmy z takich branż, jak motoryzacyjna, odzieżowa, turystyczna oraz technologiczna. Jednak dla każdej firmy jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną ofertę reklamową, pasującą do jej charakteru.

Serwis Czysty Umysł dynamicznie się rozwija i publikuje na swoich łamach teksty o bardzo wysokiej jakości. Dlatego każda firma ma gwarancję, że reklama jego produktu znajdzie się obok bardzo dobrze dobranej i profesjonalnie napisanej treści. Zatem jesteśmy pewni, że reklama na tym portalu to dobra inwestycja. Odpowiemy też szczegółowo na wszelkie pytania dotyczące takiej współpracy.