Ekipę Czystego Umysły stanowią osoby, które do każdego tematu podchodzą z otwarciem i bez uprzedzeń. Nim decydujemy się dzielić z Państwem jakimkolwiek tekstem, najpierw dokładnie badamy tematykę, którą mamy zamiar zaprezentować. Wierzymy, że każdemu zagadnieniu należy przyjrzeć się z różnych perspektyw, przeanalizować je, a następnie opisać w przystępny sposób.

Od dawna zajmujemy się kwestiami, o których piszemy. Jest tak dlatego, iż one wszystkie są niezwykle przydatne dla współczesnego człowieka. Można powiedzieć, że w XXI wieku trudno obyć się bez posiadania wiedzy na prezentowane przez nas tematy. Z drugiej strony, w czasach, gdy wielu ludziom wydaje się, że wiedzą już wszystko, my wolimy ostrożniej podchodzić do każdej sprawy. Niejednokrotnie można się przecież przekonać, że wszystko ma drugie, a nawet trzecie dno.

Zachęcamy wszystkich, odwiedzających nasz portal, by również traktowali zdobytą tu wiedzę z czystym umysłem. Zależy nam, by w trakcie czytania, mogli Państwo wyrobić sobie własne zdanie na podstawie informacji, które podajemy. Namawiamy także do ciągłego poszukiwania i częstych odwiedzin u nas.